Warsztaty stylizacji farbami Annie Sloan

Masz w domu meble, na które nie możesz już patrzeć, ale też absolutnie nie możesz ich wyrzucić? W Twoim wystroju wnętrz rządzi Monotonia i nie wiesz, jak, niewielkim kosztem się jej pozbyć? A może już od dawna słyszysz farby kredowe, chalk paint, Annie Sloan i chcesz w końcu sprawdzić, co to za cudo, o którym wszyscy wokół mówią?
Jeśli choć na jedno z pytań odpowiadasz Tak -te warsztaty są dla Ciebie. Bo farby kredowe Annie Sloan są dla każdego, kto chce coś wokół siebie zmienić, niekoniecznie wymieniając cały wystrój 🙂

Mamy warsztaty dla początkujących i zaawansowanych. Zapewniamy nie tylko dużą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej, ale także świetną zabawę.  Szerszy opis tego, co na podczas takich warsztatów Was czeka oraz kiedy je organizuję znajdziecie poniżej. 

Istnieje także możliwość umówienia się na warsztaty indywidualne. Zadzwoń lub napisz – ustalimy termin, który najbardziej Ci odpowiada! 

Jeśli dojazd do Legionowa nie wchodzi w grę, a w okolicy nikt nie prowadzi warsztatów stylizacji mebli, zapraszam do kontaktu telefonicznego -być może uda Ci się stworzyć grupę, a ja przeprowadzę warsztaty w Twojej miejscowości 🙂

warsztaty kreatywne

Podczas warsztatów

Opowiem Wam trochę o kolorach, ich roli w aranżacji wnętrz i oddziaływaniu na nas i nasz nastrój. O tym jak je ze sobą łączyć i jak je wykorzystać w aranżacji wnętrz. Potem zagłębimy się w świat stworzony przez Annie Sloan. Poznacie ciekawe, najbardziej popularne i lubiane techniki stylizacji.  

Warsztaty zaczynają się o godz. 10.30 i trwają do godziny 15-16.00 (w zależności od rodzaju warsztatu) 

W cenie warsztatu uwzględniona jest wiedza teoretyczna i praktyczna, wszystkie materiały niezbędne do wykonania stylizacji poszczególnymi technikami oraz poczęstunek i napoje.
Jedyne co zabieracie ze sobą to dobry humor 🙂

Informacje i zapisy

Koszt warsztatów podstawowych to 290 zł.

Koszt warsztatów zaawansowanych to 320 zł

Koszt warsztatów 2w1 to 480 zł

Informacje i zapisy poprzez:

  • e-mail (magda@emstyle.eu),
  • facebook (emstylemkk),
  • telefonicznie (601 547411)
  • lub bezpośrednio w sklepie przy ul. Batorego 16.

Dla wszystkich uczestników warsztatów 10% zniżki na zakup litrowych farb (w dniu warsztatów).

Potwierdzeniem obecności na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł  – do 3 dni przed planowanym terminem warsztatów.  Zaliczkę można wpłacić osobiście w pracowni lub przelewem na konto bankowe: 37 1090 1841 0000 0001 3063 5123

Zapraszamy serdecznie!

Warsztaty stylizacji dla początkujących

Najbliższe terminy

Sobota, 23.09.2023 godz. 10.30

Warsztaty kierowane są do osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z farbami kredowymi i poznać podstawowe i najczęściej stosowane techniki stylizacji.

Warsztaty składają się z dwóch części. W pierwszej części wprowadzę Was w świat stworzony przez Annie Sloan, opowiem Wam o Annie, historii farb, ale wplotę też informację o kolorach i ich roli w aranżacji wnętrz oraz oddziaływaniu na nasz nastrój. Na deseczkach treningowych sprawdzicie konsystencję farby i jej możliwości oraz poznacie techniki woskowania. Pokażę Wam też jak zrobić przecierki i jak prawidłowo nakładać wosk przezroczysty, a jak woski kolorowe, które podkreślają urodę Waszych mebli. Będziemy się także bawić szablonami i strukturami. W drugiej części przejdziemy do praktyki na Waszych meblach. Będziecie mieć czas na przeprowadzenie pełnej metamorfozy, wykorzystując poznane techniki i triki 🙂 Warsztaty kończymy gdy Wasze meble są wystylizowane i gotowe do zabrania do domu.

 Nie zapomnijcie przynieść małego mebelka, może być to taborecik, mała szafeczka, stoliczek, szufladka, rama od obrazu, itp.

Warsztaty stylizacji dla zaawansowanych

Najbliższe terminy:

Sobota, 30.09.2023 godz. 10.30

 

Warsztaty kierowane są do osób, które mają już pewne doświadczenie z farbami kredowymi i chciałyby pójść o krok dalej w swoich stylizacjach.
Podczas warsztatów będziemy ćwiczyć:
– złocenia (płatki złota oraz woski pozłotnicze)

– transfer

– przenikanie kolorów

– chippy look

– efekt marmuru

– efekty strukturalne z użyciem Saltwash

– frottage

Są to techniki czasochłonne i podczas tego spotkania będziemy pracować jedynie na deseczkach treningowych.

 

 

Warsztatowe 2w1 – warsztaty podstawowe i zaawansowane w ciągu jednego dnia

Sobota, 28.10.2023 Start ok godz. 10.30 

Te warsztaty zostały opracowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie moich klientów spoza Legionowa i Warszawy, niejednokrotnie z dalekich od Legionowa miejscowości. Macie możliwość wzięcia udziału w hybrydzie – I część to wprowadzenie i krótkie przejście przez techniki podstawowe, a druga z kolei to ćwiczenia technik zaawansowanych, które kończą się wyborem jednej techniki, którą przenosicie następnie na nieduży mebelek (stolik kawowy, nocy, szufladka, drzwiczki, kuferek, mała szafeczka itp). Mebelek każdy uczestnik przynosi w swoim zakresie i zabiera go ze sobą oczywiście do domu 🙂

Close Menu
×

Koszyk