0_0_productGfx_3f615adebbab367b98c54e4970ce53f2
Picture of Magda

Magda

Jak szybko zabrać się za odświeżanie mebli

Dekorowanie wnętrz to nie lada wyzwanie. Samo przygotowanie projektu wraz z jego wdrożeniem w życie to tylko część niezbędnych przygotowań, aby osiągnąć efekt “wow”. Bez doboru odpowiednich narzędzi i materiałów nawet najciekawsze rozwiązania, które pojawiły się w naszej wyobraźni, nie będą mogły cieszyć swoją obecnością na lata. Jednym z zawsze sprawdzonych pomysłów na szybką, tanią i łatwą odmianę każdych czterech ścian jest odświeżanie mebli. W tym momencie pojawia się pytanie – jak odnowić meble, które produkty wybrać, aby malowanie drewna było trwałe, a także ciekawe wizualnie? Odpowiedź jest prosta. Polecamy farby Annie Sloan dostępne w naszym sklepie!

Samo malowanie mebli – obok woskowania – to jedna z najpopularniejszych metod, które wykorzystuje się w przypadku nie tylko renowacji, ale również wykańczania przedmiotów codziennego użytku, które są wyposażeniem domu. Dobra farba do mebli sprawdzi się na różnego typu powierzchniach – począwszy od surowego drewna, kończąc na materiałach, które przeszły już proces bejcowania. Stylizowanie mebli za pomocą farby Annie Sloan pozwoli na nadanie im subtelnego charakteru, a także zwiększy odporność między innymi na wilgoć. Odpowiednie farby kredowe pozwolą nadać meblom zarazem głębię i delikatność.

W naszej ofercie znajdziesz farby Annie Sloan o pojemności 120 mililitrów oraz 1 litra. Bogaty asortyment kolorów pozwoli na niesamowitą odmianę Twoich mebli.

Udostępnij ten wpis

Close Menu
×

Koszyk