•  

  Najlepsze farby na świecie!


 •  

   

   

 •            

          Możesz pomalować co tylko zechcesz :)

   

                         

Warsztaty

Masz w domu meble, na które nie możesz już patrzeć, ale też absolutnie nie możesz ich wyrzucić? W Twoim wystroju wnętrz rządzi Monotonia i nie wiesz, jak, niewielkim kosztem się jej pozbyć? A może już od dawna słyszysz farby kredowe, chalk paint, Annie Sloan i chcesz w końcu sprawdzić, co to za cudo, o którym wszyscy wokół mówią?
Jeśli choć na jedno z pytań odpowiadasz Tak -te warsztaty są dla Ciebie. Bo farby kredowe Annie Sloan są dla każdego, kto chce coś wokół siebie zmienić, niekoniecznie wymieniając cały wystrój :)

Podczas warsztatów poznacie podstawowe techniki malowania farbami dekoracyjnymi Annie Sloan i będziecie mogli sami wystylizować przyniesiony przez siebie mebelek.
 
KALENDARIUM
 
Najbliższe warsztaty stylizacji mebli farbami kredowymi Annie Sloan 
odbędą się
w sobotę, 16 lutego br.
godz. 10.30 - 16.00
zapraszamy na  ul. Batorego 16

 

Podczas warsztatów opowiem Wam trochę o kolorach, ich roli w aranżacji wnętrz i oddziaływaniu na nas i nasz nastrój :) O tym jak je ze sobą łączyć i jak je wykorzystać w aranżacji wnętrz. Potem zagłębimy się w świat stworzony przez Annie Sloan. Poznacie podstawowe techniki stylizacji - na początek, na deseczkach treningowych sprawdzicie konsystencję farby i jej możliwości oraz poznacie techniki woskowania. Pokażemy jak zrobić przecierki (także wielokolorowe), jak prawidłowo nakładać wosk przezroczysty i jak kolorowymi woskami podkreślić urodę mebelka. Pobawimy się szablonami, strukturami, a jeśli wystarczy czasu, zrobimy także transfer.
Do tego wszystkiego dokładamy poczęstunek i ciepłe oraz zimne napoje i gwarantujemy świetną zabawę!
Nie zapomnijcie wziąć ze sobą niewielkiego mebelka. Na nim wypróbujecie to, co ćwiczyłyście/ćwiczyliście na deseczkach. Z warsztatów wychodzicie z własnoręcznie pomalowanym i powoskowanym mebelkiem.
Informacje i zapisy poprzez e-mail (magda@emstyle.eu) facebook (emstylemkk) , telefonicznie (601 547411) lub bezpośrednio w sklepie przy ul. Batorego 16.

Dla wszystkich uczestników warsztatów 10% zniżki na zakup litrowych farb. Mamy też nowe dzieło Annie Sloan - świetny i pełen inspiracji Bookazine oraz wiele innych publikacji, w tym polską wersję Kolorowe pomysły na dekorację mebli.

Zapraszamy serdecznie!

Koszt warsztatów to 230 zł.
Potwierdzeniem obecności na warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł (w sklepie lub przelewem na konto).

 
Informacje i zapisy pod nr tel. 601 547411 lub mailowo: magda@emstyle.eu
 
Warsztaty stylizacji dla zaawansowanych
sobota, 2 marca 2019
godz. 10.30 - 16.00 

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję warsztatów stylizacji obejmujących techniki zaawansowane.
Warsztaty są dla osób, które mają już pewne doświadczenie z farbami kredowymi i chciałyby pójść o krok dalej w swoich stylizacjach.
Podczas warsztatów będziemy ćwiczyć:
- złocenia (płatki złota oraz woski pozłotnicze)
- transfer
- przenikanie kolorów
- chippy look
- postarzanie przy pomocy rustykalnego pudru Miss Moon's

Są to techniki czasochłonne i podczas tego spotkania będziemy pracować jedynie na deseczkach treningowych.

Koszt warsztatu to 250 zł. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł. Zaliczkę można wpłacić osobiście w pracowni lub przelewem na konto bankowe:
37 1090 1841 0000 0001 3063 5123

W cenie warsztatu uwzględniona jest wiedza teoretyczna i praktyczna, wszystkie materiały niezbędne do wykonania stylizacji poszczególnymi technikami oraz poczęstunek i napoje.
Jedyne co zabieracie ze sobą to dobry humor :) 

Zapisy:

w pracowni przy ul. Batorego 16 w Legionowie, 

telefonicznie: 601547411

mailowo: magda@emstyle.eu

 
Istnieje także możliwość umówienia się na warsztaty indywidualne.
Wszelkich informacji udzielam telefonicznie bądź mailowo.
 
 

 

Artykuły
Dwie wersje bliźniaczych szafek nocnych

Bardzo lubię zmieniać meble, dodawać im blasku, nadawać nowego charakteru. Miałam w pracowni bliźniaczki - szafki nocne w stylu ludwika. Majestatyczne same w sobie, ale zniszczone i już raz wzięte na "warsztat" i nieco przemalowane... Postanowiłam je rozdzielić na dobre, kiedy jedną z nich wybrała klientka. I tak oto powstały dwie wersje kolorystyczne.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl